Nabídka lokálně pěstované zeleniny

Zeleninové bedýnky od května do října

Nabízíme čerstvou zeleninu skládanou do bedýnek. Je pěstovaná v souladu ekologickým hospodařením, výpěstky sklízíme do 24 hod. před předáním. Pěstujeme bez použití chemie a snažíme se o max. čerstvost. Výdejním dnem je pravidelně čtvrtek, týdenní kapacita je omezenáUzávěrka sezónních objednávek bedýnek je s ohledem na výsevy plánovaná na 1.3.2024. Zeleninu do prvních bedýnek budeme na jaře připravovat na začátek května, termín ještě bude potvrzen dle vývoje počasí.

Možné je vybírat ze dvou velikostí bedýnek, VELKÁ nebo STŘEDNÍ, odběry 1x za týden, nebo 1x za 14dní. Dále nabízíme zeleninové bedýnky na zkoušku, jde o 4 ks bedýnek s postupnými odběry, v termínech dle předchozí dohody. 

Bedýnky se hradí zálohově a vy se můžete ptát proč platba předem. Jedná se o způsob propojení farmáře a spotřebitele, kdy nám svou předplatbou pomáháte naplánovat pěstované množství zeleniny.  Zároveň tím podpoříte způsob hospodaření, který je ohleduplný k přírodě a v průběhu sezóny si pak vyzvedáváte své předplacené podíly na úrodě. S podílníky uzavíráme smlouvu o dodávkách zeleniny. Platbu lze rozdělit na 2 části. Více v záložce KPZ nebo na stránkách kpzinfo.cz, které se věnují podpoře a rozvoji Komunitou podporovaného zemědělství.

Pro přihlášení k pravidelným odběrům zeleniny můžete využít objednací formulář níže na stránce. Nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 775 163 654 či emailu lenka.drabova@volny.cz. 


VELKÁ BEDÝNKA - SEZÓNA 2024

Vhodná pro rodinu, cca 3-4 strávníky, kteří čerstvou zeleninu pravidelně konzumují, at´ čerstvou, neupravenou, vařenou nebo jinak tepelně připravenou. Jednotlivý podíl se skládá z 10-12 druhů zeleniny, Váha bedýnky je 3-8 kg dle sezónnosti. 

Týdenní odběry  = 24 ks VELKÝCH bedýnek, za cenu                    11.520,- kč, (480,-/ks)

14-ti denní odběry = 12 ks VELKÝCH bedýnek, za cenu                5.760,- kč, (480,-/ks)

Výdeje podílů od května do října

Cena nezahrnuje dopravu, odběr Vranov u Čerčan


STŘEDNÍ BEDÝNKA - SEZÓNA 2024

Vhodná pro cca 2 strávníky, kteří mají čerstvou zeleninu  pravidelnou součástí jídelníčku. Skládá se z 6-8 druhů zeleniny, váha zeleniny 2-4 kg

Týdenní odběry = 24 ks STŘEDNÍCH bedýnek, za cenu 7.680,- kč   (320,-/ks)

14-ti denní odběry = 12 ks STŘEDNÍCH  bedýnek, za cenu 3.840,- kč (320,-/ks)

Výdeje podílů od května do října

Cena nezahrnuje dopravu, odběr Vranov u ČerčanBedýnky na zkoušku - 4 ks

Pokud se chcete seznámit s našimi produkty a nejste si jisti, zda byste zeleninu z pravidelných odběrů zpracovali, pak nabízíme možnost odběru 4 ks bedýnek. Plánované odběry je třeba předem dohodnout s ohledem na kapacitu.

4 ks STŘEDNÍCH bedýnek, odběry dle dohody, cena 1.280,- kč (320,-/ks)

4 ks VELKÝCH bedýnek, odběry dle dohody cena činí 1.920,- kč (480,-/ks)

Objednejte si zeleninové podíly

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Fotogalerie