... jsou v nich kousky radosti ...

Řezané květiny do kytic vázané

Vázané kytice jsou v nabídce od června do října. Květiny jsou pěstovány v Posázaví, jedná se o výběr ze záhonů letniček v zahradě a trvalek ze sadu, doplněno lučními květy. 

Většina květin prodávaných v květinářství je dovezena z druhého konce Evropy anebo ze zámoří. U nás tomu tak není, navazujeme na tradici místního pěstování květin. Počet druhů květin a záhonů každým rokem navyšuje. Vaše oblíbené druhy květin můžeme upřednostnit při vazbě kytice. Nabídku pro přehlednost rozlišujeme pouze dle velikosti kytic a doufáme, že si květiny připomínající časy našich babiček jejich zahrádek oblíbíte.


Malá radost - květina pro každý den

Každý den může být úžasný a i když tomu tak zrovna není, tak si jej můžete vylepšit menší kyticí a anebo si udělat radost prostě je tak ...

cena 300,-/ks

Střední radost - květina, když je svátek

Kytice tak akorát, ani malá, ani velká. Průměr přibližně je cca 30cm, potěší  nejen bohatostí vazby.

cena 400,-/ks

Velká radost - květina narozeninová

A tady už se bavíme o větším než malém množství květin, to je buquet co nadchne jak oči, tak i svou vůní jiné smysly. Před vazbou čerstvě řezané.

cena 500,-/ks


Největší radost - opravdu velká kytice radosti

Jdete žádat o ruku nastávající? Maminka slaví 60-tku? Tato velikost kytice je pro Vás! Dovedně uvázaná směs řezaných květin, vykouzlí úsměv na tváři obdarované.

cena 700,-/ks

Květinové předplatné = 4ks menších kytiček, postupné odběry

Pokud máte u nás objednané jahody anebo si plánujete vyzvednout zeleninu a chcete si udělat radost, tak není nic jednoduššího než si objednat sadu nejmenších z kytic. Jak se říká, co malé, to je hezké, tak zde to platí dokonce čtyřikrát. 

cena 800,-/sadu (4x 200,-/ks)


Fotografie řezaných květin a kytic z léta 2023